O Nas.

Pole4All zajmuje się profesjonalną produkcją strojów do Pole Dance oraz Fitness. Wyróżnia Nas oryginalność, niebanalne wzornictwo, dbałość o detale oraz pasja którą wkładamy w Naszą pracę. Jeżeli dbasz o wygodę podczas treningu, lubisz się wyróżniać i masz już dość monotonnych strojów – to miejsce jest dla Ciebie !

Marka Pole4All powstała w 2015r. w wyniku współpracy całego zespołu, w którego skład wchodzą kontruktorzy, graficy, szwalnia, projektanci oraz producenci zapewniający materiały najlepszego gatunku. Pomysłowość i sugestie Naszych klientów pozwalają Nam na dynamiczny rozwój firmy. Nasze ubrania i akcesoria tworzone są przez ludzi z pasją , by zapewnić Wam komfort i odpowiednią dawkę motywacji do działania.

W Naszym asortymencie otrzymujesz ogromny wybór wzorów w różnych krojach jak i kolorach. Komplety składające się z topów oraz szortów dla wszystkich Pole Dancerek. Bogaty wybór legginsów i zakolanówek. W Naszej ofercie znajdziesz również eleganckie Body doskonale sprawdzające się podczas zawodów i pokazów.